فرهنگ و ایمان

آن جا که فرهنگ برهنگی

 سلطه دارد ؛

 

.

.

.

.

مومنان آموخته اند که

 در پناه حجاب بدرخشند.

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عماد

سلام روش های بهتری برای نشان دادن مفهوم والای حجاب موجود است... نام گذاری بد حجابی به عنوان برهنگی .... یا قراردادن تصاویر افراد بدحجاب به منظور تایید حجاب!!!! به نظر من هزاران راه و روش برای تببین و تعریف از حجاب موجود است که به راحتی می تواند مفهوم بلند و ارزشمندحجاب را بیان نماید. درپست قبلی تصویری از آیات القرمزی شاعره ی انقلاب بحرین کار کرده بودید..؟؟ به هر حال به شما که در تلاشید حجاب را برای خود و جامعه به عنوان یک ضرورت مطرح نمایید فباید دست مریزاد گفت و از این حرکت شایسته تان تقدیر و تشکر نمود... موفق باشید یاحق

یه دختر ایرانی.

جوابی نداری بدی نه؟ [عصبانی][عصبانی][عصبانی]

زهرا

[گل] موفق باشید

مرتضی مظاهری

به ظرم اینگونه بی مهابا و کمی متمایل به بی ادبی جواب دادن به افر اد مثل دختر ایرونی از شمایی که می خواهید کار پیامبری بکنید ، زیبنده نیست ، هرچند که افراد مانند دختر ایرونی زیبا سخن نگفته باشند امیدوارم خدا من و شما و همه کسانی که در راه مهدی فاطمه گام برمی دارد را لحظه ای به خودمان وانگذارد.

مسافر

سلام اما حجاب فقط چادر نیست.

من و عزیزم

حجاب سنگری است محکم که زن را از نگاه مردان شیطان صفت مصون و محفوظ نگه می دارد.

من و عزیزم

تا شهوت نفس در نهاد بشر است ، در کشف حجاب صد هزار خطر است. تیری است نظر ز تیرهای ابلیس ، این چادر در مقابلش چون سپر است

مش زهرا

سلام وبلاگتون خیلی خوبه،مخصوصا به خاطر کوتاهی متن ها و فونت درشت اونها! (این غیر از مفید بودن مطالب هست!) موفق باشید. لینکتون کردم،ان شا الله باز هم میام. خوشحال میشم وبلاگ من رو هم بخونید.