حجابی که اشکم را درآورد...

ساعت هفت و نیم روز جمعه است.روی کاناپه نشستم و تلویزیون رو روشن کردم.زیاد اهلش نیستم.بیشتر برنامه های اجتماعی رو نگاه می کنم.شبکه یک برنامه ای به اسم کمین داشت.یه خانوم که همه جور کار کرده بود.از...گرفته تا ...آخرش هم یه قتل اتفاق افتاده بود.اشک تو چشمام جمع شده.می خوام خودم رو بکشم....یه بغض بدی گلوم رو گرفته و از خودم می پرسم چرا؟؟؟

چرا ما باید چادر رو اینقدر حقیر کنیم و سر یه زن ...قاتل بکنیم؟آخه به چه حقی؟بهش چادر می دیم تا چهره کثیفش رو پشت اون پنهان کنه؟آخه چطوری به جوونا و بچه هامون که این خانوم رو می بینن توضیح بدیم که بابا این خانومه چادری نیست.معلوم نیست به حکم کدوم قانون و مقررات مزخرفی سرش چادر کردن.

کاش به جای این کار،به بچه ها یاد می دادیم که چادر سر کردن یا اصلاً حجاب یه ارزشه.یه کاریه که اصلاً هر کسی اجازش رو نداره.باید انقدر خوب باشه تا بهش اجازه بدن چادر بپوشه.نه این که وقتی می خواد وارد دانشگاه آزاد....بشه یه چادر خاکی و مچاله از کیفش دربیاره و بندازه دور گردنش و بعد از تموم شدن کلاس هاش همون طوری گوله کنه بذاره تو کیفش تا روز بعد.

واقعاً چه قدر از دیدن این صحنه ها زجر می کشم.کی می تونه بگه چه منطقی پشت این کاره؟؟

......................................................................................................................

منبع:http://ahdname.persianblog.ir/post/26/

/ 5 نظر / 4 بازدید
منبرک

سلام خیلی جالب بود کلامربچه مذهبیا به صدا و سیما اینه که : اگه آب نمیارین کوزه نشکنین موفق باشید

یا زهرا __> چفیه خاکی

من هم این چیزارو میبینم کلی حرص میخورم ... با این کار ها چادر رو تو چشم افراد منفور میشه ... نمیدونم دلیل اینکار چیه که توی دادگاه به زور سر طرف چادر میکنن !

آشنای غریب...

خدا لعنتش.........نه هدایتشون کنه

طاهره

از کجا معلوم دستی تو کار نباشه از خراب شدن چهره زن محجبه کم نیستن اونایی که سود میبرن!!!!! من و تو ایم که باید با رفتارمون عکس این قضیه رو ثابت کنیم آبجی

م

و لعنت به اون پدر مادری که به زور چادر سر بچه اش میکنه لعنت لعنت لعنت