اجبار برای کشف حجاب!!؟

یک زن مسلمان آمریکایی به علت برنداشتن حجاب خود به زندان محکوم شد. به گزارش واحد مرکزی خبر، به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، قاضی آمریکایی در شهرک داگلاسویل نزدیک آتلانتا واقع در ایالت جورجیای آمریکا یک زن مسلمان را به علت آن که حاضر نشده بود هنگام ورود به یکی از دادگاه‌های این ایالت حجاب خود را بردارد به ده روز حبس محکوم کرد.

 

این حادثه موجب ناخرسندی گسترده ساکنان ایالت جورجیا از ادیان و نژادهای مختلف شد.

 

این زن مسلمان که ماجده هول نام دارد یازده سال پیش به دین اسلام گروید. وی هنگام ورود به دادگاه حاضر نشد حجاب خود را بر دارد و در نتیجه مأموران دادگاه به زور حجاب او را برداشتند و او را تا مقابل قاضی به دنبال خود کشیدند. قاضی نیز وی را به ده روز حبس محکوم کرد.

 

 
این تصمیم قاضی که یک هفته پیش از آن نیز یک زن مسلمان محجبه دیگر را از دادگاه اخراج کرده بود با واکنش ساکنان شهرک داگلاسویل و ایالت جورجیا مواجه شد و شماری از سازمان‌های مدنی خواستار برکناری او شدند.

 

شورای روابط اسلام- آمریکا موفق شد وزارت دادگستری آمریکا را مجبور کند خانم ماجده هول را هفت ساعت پس از بازداشت، آزاد کند.

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هنوز منتظرم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم!خوبی ؟میگم خدارو شکر حداقل ما تو یه مملکتی هستیم که حداقل بزرگانش به حجاب بها میدن! التماس دعا!

مینا

يه جا٬ يه عده٬ براي داشتن حجاب دارن ميجنگن يه جاي ديگه٬ يه عده ي ديگه٬ براي نداشتن حجاب! کسي که از نعمت بزرگ حکومت اسلامي برخورداره چه راحت ناشکري مي کنه... عجب دنيائيه!

یاس

سلام سلام بر شعبان و اعیادش، سلام بر حسین و عباسش، سلام بر سجاد و سجده هایش، سلام بر علی اکبر و جوانیش، سلام بر نیمه شعبان و ظهور مولودش... آغاز ماه شادی آل الله بر شیعیانش مبارک باد.

شهید همت

سلام این هم آزادگی از نوع آمریکایی

سال فرج

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز. هدف از ایجاد این وبلاگ ((WWW.SALEFARAG.BLOGFA.COM ، خواندن مطالب مفید است. حال این مطالب می تواند در قالب خواندن یک داستان یا یک مطلب فرهنگی اجتماعی و یا علمی و شاید هم سیاسی باشد تا اطلاعات خواننده ی محترم را بالا ببرد. مطالب با گشتن یا به اصطلاح وب گردی در سایتهای مختلف و ثبت آن و با درج وبلاگ و یا سایت استفاده شده در اختیار خوانندگان محترم قرار می گیرد. لطفا از این وبلاگ دیدن کنید و نظر دهید تا بتوانیم با نظرات و راهنمایی های دلسوزانه ی شما وبلاگی ارزشی داشته باشیم. WWW.SALEFARAG.BLOGFA.COM

یاس

سلام عطری که کسی ندیده و نشنیده/امشب به حریم احمدی پیچیده/ذرات اگر به شوق و شور آمده اند/خورشید شفاعت ز افق تابیده عیدتون مبارک

مینا

گويا کامنت قبليم يه کم نا مفهوم بود. ببخشيد[گل] منظورم اين بود که اينجا تو ايران به لطف خدا شرايطي فراهم هست که آزادانه ميشه حجاب داشت و داشتن حجاب يه ارزش محسوب ميشه. ولي در کشورهايي مثل فرانسه و آمريکا و ... که ادعاي آزادي انديشه هم دارن ٬ داشتن حجاب جرمه و کساني که بخوان حجاب داشته باشن بايد هزينه ي سنگيني بابتش بدن...

هیزم جهنم

دوست عزیز جمعه تو راهپیمایی حجاب میبینمت. راستی برای اینکه توی حجاب محکم کاری کرده باشیم و نامحرم اندام مارو نبینه گونی هم بیار بکنیم تنمون. تا هم وظیفه شرعی رو انجام داده باشیم و هم قلب آسد علی آقا از ما راضی باشه. سی یو لدر.

یه دختر ایرانی.

به نظر من چه ئاشتن حجاب اجبار باشه چه نداشتن حجاب هر دو بده. آزادی انتخاب پس چی میشه؟ خدائیش اگه تو ایران یه نفرو بی حجاب میدیدن اونم دم دادگاه فقط 10 روز زندانیش می کردن یا 1000 بلای دیگه سرش میووردن؟ در هر صورت اجبار چیز بدیه . در بی حجابی یا باحجابی.

محدثه

salam khanumi khui man dar morede nama z bad joor be matlab ehtiaj daram to mosabege shrkat kardam age dari bede bashe bia webam to nazarat benevis gorbanat azizam